9 listopada 2011

Baza pod cienie- Primer Potion UD

Bazę Primer Potion firmy Urban Decay testowałam około 31 godzin non stop w warunkach raczej nie sprzyjających (klimatyzacja, gorące powietrze na zewnątrz, drzemka itp). Produkt sprawdził się w 100%. Stosuję go już 1,5 roku i mimo że testuje inne (jest jeszcze wiele, których nie testowałam:) nie znalazłam równie dobrego. Po pierwsze jeśli użyjecie bazy pod cienie nie będą się one rolować, cień pozostanie na powiece przez cały dzień. Po drugie baza pozwoli wzmocnić kolor cieni.


Stosowanie:
  • za pomocą odpowiedniego pędzelka lub mój ulubiony sposób za pomocą palca:) pod wpływem ciepła lepiej się rozprowadza na powiece. Jest bardzo wydajny!!!
Opakowanie:
  • dostępny w dwóch różnych opakowaniach w formie buteleczki z aplikatorem (przypomina błyszczyk) lub w tubce jak na zdjęciu. Baza w tubce dość ciężko się wyciska, najlepiej jeśli produkt poleży troche w temperaturze pokojowej. W buteleczce bardzo łatwo się aplikuje na powiekę, ale podobno duża ilość pozostaje w buteleczce i najlepiej, aby wydobyć resztę produktu, należy ją rozciąć.
Cena:
  • produkt nie jest dostępny w Polsce :/ ale mozna kupić go na ebay'u. Koszt takiej tubki to około 20$. Z racji tego, że produkt jest wydajny cena bazy jest naprawdę rozsądna. Polecam!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz