22 listopada 2013

Rimmel Salon Pro: Celebrity Bash 391

Takiego koloru poszukiwałam od dawna i muszę przyznać że nie należało to do najłatwiejszych zadań. Z pomocą przyszła mi Agata :) bo miała taki właśnie w swojej kolekcji:]na moje szczęście:]

Celebrity Bash 391

Kolor: nie wiem czy określenie tego koloru jako kolor czerwonego wina jest wystarczające ale moim zdaniem najbardziej trafne. Kolor zmienia się w zależności od padania światła, raz jest bardziej żywy a innym razem wpada nawet brąz.Aplikacja: pędzelek jest szeroki za czym nie przepadam i ten trafił się z jednej strony nierówny i "roztrzepany". Co utrudnia aplikację ale i tu da się przeżyć wystarczy go obrócić. Po za tym drobnym mankamentem lakier rozprowadza się równo, nie bombluje i nie spływa.Krycie: jedna warstwa daje już dobre krycie ale do wydobycia głębi koloru dwie warstwy są niezbędne.

Trwałość: Zwykle używam top coatu ale nosi mi się różnie. Raz potrafi przetrwać i 7 dni a czasem po dwóch dniach potrafi odprysnąć ale tym razem wina nie leży po stronie lakieru a raczej po stronie kondycji paznokci choć aktualnie moje pazurki mają się dobrze (odpukać).
 
Cena i pojemność:  12ml/ około 20pln, dostępne w Rossmann'ie, Superpharm i inne.
To kolejny lakier Rimmel z serii Salon pro z którego jestem bardzo zadowolona.
Jak Wam się podoba kolor? Czy podobnie jak ja lubicie te lakiery?

14 komentarzy:

 1. Myślałam nad nim dziś w Hebe, ale ostatecznie odpuściłam ;)
  Piękny jest :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny mani, bardzo kobiecy i mimo krzywego pędzelka bardzo ładnie wyprowadziłaś lakier przy skórkach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. moim zdaniem to bardziej kolor krwi niż wina - a zresztą nie ważne czego kolor...jest moc i power :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny :) Byłam już w rossie dwa razy i odpuszczam kolejny ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz piekne, zadbane paznokcie. Kolor sliczny, ale ja nie jestem lakieromaniaczka za bardzo. Podziwiam Was wszystkie, ze tak wytrwale malujecie pazurki :-D

  OdpowiedzUsuń
 6. This fantatic post was very nicely written, and it also contains many good facts. I appreciated your professional way of writing the post. You have made it easy for me to understand. Good and precise info.
  jeux foot

  OdpowiedzUsuń
 7. muszę się po niego wybrać ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Posiadam taki sam lakier i wygląda super!

  OdpowiedzUsuń