17 października 2011

Puder matujący- Clinique

Kilka słów o marce Clinique zanim przejdę do opisu produktu. Marka ta słynie z bezzapachowych i alergologicznie przebadanych produktów. W portfolio możemy znaleźć produkty do pielęgnacji skóry jak i do makijażu. Więcej informacji znajdziecie na stronie: http: http://www.clinique.com.pl/index.php .
 Jest to puder w kamieniu i jest bezzapachowy. Przeznaczony do skóry mieszanej z niedoskonałościami (z tendencją do trądziku). Jest beztłuszczowy więc nie obciąża skóry i nie doprowadza do jej przełamań (do wyprysków). Ma bardzo lekką konsytencję, dzięki czemu jest niewidoczny na skórze i matowi  na kilka godzin ( po około 3-4godzinach dobrze jest poprawić skórę w strefie "T"). Zawiera też gąbeczkę, ale ja używam pędzla.

101 invisible matte- all skin tones
Jest wiele odcieni pudru, ale myślę że 101 jest bardzo wygodny, gdyż jest transparentny i odpowiedni do każdego koloru skóry. Cena w zależności od tego gdzie dokonujemy zakupu waha sie od 104 do 125pln.1 komentarz:

  1. Mają bardzo dobre pudry ja mam 02clarifying neutral i jestem zadowolona powoli widać dno, pewnie się później przeniosę na coś innego, ale będę ten puder miło wspominać

    OdpowiedzUsuń