18 października 2011

Gatta- bye cellulite!

Napewno zauważyliście lub też odczuliście na własnej skórze nocne przymrozki i chłód wciągu dnia.  Może jednak uda mi się znaleźć kilka pozytywnych rzeczy, żeby przekonać Was, że jesień czy zima nie muszą być takie złe. Wkońcu zaraz po nich będzie wiosna a po niej lato:) Bardzo ciekawym dodatkiem i bardzo ciepłym mogą być rajstopy. Bardzo modne- koniecznie kryjące w soczystych kolorach lub też stonowanych szarościach i czerni. Może jeśli już rajstopy to dlaczego nie takie, które zapobiegałyby cellulitowi? Sama jestem sceptycznie nastawiona do takich nowinek, ale jeśli się już decyduje na kupno rajstop to może warto spróbować? Jeśli mogą zlikwidować uczucie ciężkości, a jak zapewnia producent po 4 tygodniach noszenia także redukcję cellulitu. Dzięki włóknom NILIT możliwe jest zatrzymanie promieniowania podczerwonego. które emituje nasz organizm. Ma ono bardzo korzystny wpływ na skórę i zachodzące w niej procesy metaboliczne. Do tego nie są takie drogie(28,90pln) i jak zapewnia producent bardzo trwałe, mimo wielu prań.Występują w trzech kolorach: czarne, grafitowe i szare o grubości 50DEN.

Miłego noszenia:)


2 komentarze:

  1. Ciekawe. Ostatnio u niecierpka na blogu widziałam błyszczyk do ust "odchudzający", a teraz rajstopy na na cellulit :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Odchudzjący błyszczyk? słyszałam tylko o tych dających efekt powiększenia ust:) co do rajstop jakiś czas temu oglądałam program gdzie jedna z projektantek zachwalała ten rodzaj włókna i twierdzi, że stosuje go w swoich kolekcjach.

    OdpowiedzUsuń